Pożegnali szkolne mury

13 czerwca 2014 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów  klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej.

W uroczystościach udział wzięli: Dyrektor ZDZ Pan Henryk Zacharuk, wychowawcy klas kończących, nauczyciele, wychowawcy OHP i oczywiście młodzież.

DSC_2854

Uroczystość rozpoczęło uroczyste wprowadzenie sztandaru szkoły i  wspólne odśpiewanie hymnu państwowego.

Jako pierwszy głos zabrał dyrektor ZDZ – Pan Henryk Zacharuk. Podziękował on młodzieży za lata spędzone w szkole i za jej godne reprezentowanie na zewnątrz. Pogratulował też wyników osiągniętych podczas edukacji i życzył powodzenia w zdawaniu egzaminów zawodowych. Dyrektor podziękował także nauczycielom i wychowawcom OHP za ciężką i owocną pracę z młodzieżą, która przyniosła wymierne efekty w postaci świadectw, dyplomów i nagród. Życzył wszystkim dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, a także udanego wypoczynku w czasie zbliżających się wakacji.

DSC_2850

Po krótkim wystąpieniu przyszedł czas na wyróżnienie tych uczniów,  którzy osiągnęli dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także reprezentowali szkołę w różnego rodzaju konkursach. Z rąk Dyrektora ZDZ nagrody otrzymali również uczestnicy ECKiW OHP: Kinga Kopczyńska, Radosław Melaniuk i Rafał Kułakowski.

DSC_2841

Uroczystość zakończyło przedstawienie teatralne i występ grupy wokalnej ,,FORTE”.

DSC_2867