Zakończenie roku szkolnego klas kończących w Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej

13 czerwca 2014 r. w Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej, w której kształcą się wychowankowie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas kończących.

DSC_1959

W uroczystościach udział wzięli: Dyrektor RZSZ Pani Iwona Kulhawczuk, Dyrektor  biura Cechu Pan Edward Czapski, Zastępca Dyrektora Pan Mieczysław Maciejczyk, drugi zastępca Szkoły Pan Maciej Czech, Dyrektor ECKiW OHP w Roskoszy Pan Mariusz Filipiuk, wychowawcy klas kończących, nauczyciele, wychowawcy OHP oraz młodzież.

DSC_2054

Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły i  wspólnym  odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Iwona Kulhawczuk, która  podziękowała  młodzieży za lata spędzone w szkole i za jej godne reprezentowanie na zewnątrz oraz pogratulowała wyników osiągniętych podczas edukacji i życzyła powodzenia w zdawaniu egzaminów czeladniczych. Dyrektor biura Cechu Pan Edward Czapski podziękował wychowawcom OHP za ciężką i owocną pracę z młodzieżą, życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, a także udanego wypoczynku w czasie zbliżających się wakacji. Następnie głos zabrał Dyrektor Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy Pan Mariusz Filipiuk, który podziękował Dyrekcji szkoły za owocną współpracę  a młodzieży życzył sukcesów w dorosłym już życiu.

DSC_2016

Po krótkich  wystąpieniach  przyszedł czas na wyróżnienia  uczniów. Za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie a także reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju konkursach Dyrektor  Szkoły Rzemieślniczej wręczyła uczniom  nagrody książkowe. Dyrektor ECKiW OHP Mariusz Filipiuk wyróżnił dwóch wychowanków ECKiW OHP za aktywny udział w życiu Centrum. Nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne z rąk Dyrektora ECKiW OHP otrzymali Mateusz Prokopiuk i Grzegorz Gassa.

DSC_2021

W tym dniu 29 uczestników ECKIW OHP w Roskoszy zakończyło edukację szkolną. Przed nimi jeszcze egzaminy czeladnicze i zawodowe. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników !!!!