Zakończenie Roku Szkolnego w ZSZ przy ZDZ im. K.K. Baczyńskiego

          14 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 klas: II ks, III wz , III f  i III m Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej. W uroczystościach udział wzięli: Dyrektor ZDZ Pan Henryk Zacharuk, wychowawcy klas kończących, nauczyciele, wychowawcy OHP i oczywiście młodzież.

Uroczystość rozpoczęło uroczyste wprowadzenie sztandaru szkoły i  wspólne odśpiewanie hymnu państwowego.

Jako pierwszy głos zabrał dyrektor ZDZ – Pan Henryk Zacharuk. Podziękował on młodzieży za lata spędzone w szkole i za jej godne reprezentowanie na zewnątrz. Pogratulował też wyników osiągniętych podczas edukacji i życzył powodzenia w zdawaniu egzaminów zawodowych. Dyrektor podziękował także nauczycielom i wychowawcom OHP za ciężką i owocną pracę z młodzieżą, życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, a także udanego wypoczynku w czasie zbliżających się wakacji.

Po krótkim wystąpieniu przyszedł czas na wyróżnienie tych uczniów,  którzy osiągnęli dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także reprezentowali szkołę w różnego rodzaju konkursach. Z rąk Dyrektora ZDZ nagrody otrzymali również uczestnicy ECKiW OHP: Maria Dudzińska, Wojciech Golczewski, Paweł Semeniuk, Łukasz Karczmarz, Marcin Iwanejko, Mariusz Trochonowicz.

Po części oficjalnej przyszedł czas na krótką część artystyczną przygotowaną przez Grupę Forte i uczniów szkoły pod kierownictwem nauczycieli.

Zdjęcia dzięki uprzejmości grupy FORTE z ZDZ im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej :

 

IMG_6313

 

IMG_6316

 

IMG_6351

 

IMG_6365