Inspirujące zajęcia z psychologiem

Dnia 25 stycznia 2024 roku, młodzież z Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP miała zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z Panią Dorotą Kuszneruk, doświadczoną psycholog z  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.

To wydarzenie stanowiło nieodłączną część programu profilaktycznego “Życie jest przede mną”. Zajęcia skoncentrowane były na istotnym zagadnieniu komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia gestów w relacjach międzyludzkich.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zgłębić swoje reakcje emocjonalne oraz zrozumieć wartość współpracy, szacunku i empatii, kluczowych elementów udanych relacji społecznych. Poprzez praktyczne ćwiczenia, symulacje sytuacji społecznych oraz inspirujące dyskusje, uczestnicy zdobyli nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności.

Pani psycholog, z pasją i zaangażowaniem dzieliła się swoją wiedzą, uwydatniając subtelności komunikacji. Zajęcia dostarczyły młodzieży niezbędnych narzędzi do radzenia sobie z sytuacjami społecznymi i stawiania czoła życiowym wyzwaniom.

Dziękujemy Pani psycholog Dorocie Kuszneruk za przeprowadzenie inspirujących zajęć!

Planujemy kontynuację tego ciekawego cyklu warsztatów wspierających rozwój naszych uczestników.

R. Golczewska, S. Szydłowska, K. Deneko