Aktywne ferie 2022 – wyjście na kręgle

Dnia 21 lutego 2022 r. w ramach akcji ,,Aktywne ferie 2022” wychowankom ECKiW OHP w Roskoszy kadra wychowawcza zorganizowała wspólne wyjście do kręgielni.

Niektórzy wychowankowie po raz pierwszy mieli okazję grać w prawdziwe kręgle. Młodzież rywalizowała na dwóch torach, kibicując sobie wzajemnie i doradzając w kwestii technik zbijania kręgli. Każdy z wielkim zaangażowaniem walczył o punkty.

Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczestnicy świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu, trafiając zazwyczaj celnie. Często zdarzał się tak zwany strike – czyli strącenie wszystkich kręgli za jedynym rzutem.

Współzawodnictwo na torze okazało się świetną zabawą.

Wychowankowie aktywnie, ciekawie i miło spędzili czas wolny w okresie zimowych ferii. Nauczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, wzmocnili więzi koleżeńskie oraz zdobyli dodatkową wiedzę i umiejętności.

Czas spędzony na kręgielni minął zdecydowanie za szybko. Prawdziwe sportowe emocje, radosna atmosfera, dobry nastrój oraz uśmiech na twarzy tego dnia towarzyszył wszystkim uczestnikom.

Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy.

Renata Golczewska, Katarzyna Deneko, Olga Dawidziuk