Zakończenie roku szkolnego

Uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkoleniowy w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Obecne obostrzenia związane z zagrożeniem wybuchu epidemii Covid-19, niestety uniemożliwiły nam wszystkim celebrowanie tego dnia w sposób, w jaki byśmy sobie to wymarzyli.

Podczas uroczystości zorganizowanej w piątek 26 czerwca, piętnastu uczestników wyróżniających się w nauce, na zajęciach praktycznych, wzorową postawą, osiągnięciami w konkursach zawodowych oraz reprezentujących naszą jednostkę w rywalizacji sportowej i kulturalnej otrzymało upominki.

Dyrektor Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy skierował podziękowania na ręce instruktorów praktycznej nauki zawodu, oraz wychowawców. Wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy, upominki oraz życzenia sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Na zakończenie Dyrektor ECKiW OHP w Roskoszy dr Karol Sudewicz podziękował wszystkim za dobry rok szkoleniowy, pogratulował nagrodzonym i wyróżnionym, życzył bezpiecznych i udanych wakacji oraz sukcesów w dalszej nauce i pracy zawodowej.

Krzysztof Semeniuk