“Masz wybór” – spotkanie ewaluacyjne

         Dnia 29 kwietnia 2014 r. w Internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie ewaluacyjne młodzieżowej, trójstronnej wymiany międzynarodowej pt. „Masz Wybór” jaka odbyła się w dniach 22-30.04.2014r. w Roskoszy.  Na  spotkanie przybyli uczestnicy wymiany wraz z zaproszonymi wychowankami OHP oraz wychowawcy Centrum.

ew01

Podczas spotkania uczestnicy nie tylko opowiedzieli o możliwościach jakie daje program „Młodzież w działaniu”, w ramach którego sfinansowany był projekt, ale przede wszystkim podzielili się z wrażeniami z wymiany młodzieżowej z grupami przybyłymi do Roskoszy z Białorusi i Litwy.

ew02

Młodzież  opowiedziała o nawiązanych przyjaźniach z rówieśnikami zza wschodniej granicy i o planowanej kontynuacji projektu. Uczestnicy wymiany zachęcali także do tworzenia nowych projektów wymiany młodzieżowej przez  wychowanków OHP, ale i nie tylko. Grupa uczestnicząca w projekcie pokazała zebranym  zdjęcia zrobione podczas działań wymiany, rozdała płyty z nagranym podczas wymiany filmem-poradnikiem, foldery opowiadające o projekcie i pamiątkowe kalendarze.