„Zgrane pokolenia” – spotkanie ewaluacyjne

   EU flag-Erasmus+_vect_POS                                                                         integrated generations_logo

Spotkanie ewaluacyjne, które odbyło się w Internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej było ostatnim działaniem i podsumowaniem realizowanego od września 2014 roku projektu międzynarodowej wymiany młodzieży „Zgrane pokolenia” w ramach Akcji KA1 Mobilność Edukacyjna Programu Erasmus +. W projekcie uczestniczyło 38 młodych osób wraz z liderami z Polski, Węgier, Litwy i Francji. Projekt związany był z odkrywaniem nowych i ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, dawnych gier i zabaw w krajach europejskich.

DSC_0856

DSC_0865

Na  spotkanie przybyli uczestnicy wymiany wraz z zaproszonymi wychowankami OHP oraz wychowawcy Centrum. Podczas spotkania uczestnicy podzielili się wrażeniami z wymiany młodzieży, która odbyła się w ECKiW OHP w Roskoszy w dniach 18-25 października 2014 roku, opowiedzieli o poszczególnych działaniach, przedstawili prezentację multimedialną, galerię zdjęć, film, rozdali foldery z prezentacją projektu i najciekawszych dawnych gier i zabaw w krajach uczestników projektu oraz opowiedzieli o możliwościach programu Erasmus +.

DSC_0883

Młodzież  opowiedziała o nawiązanych przyjaźniach z rówieśnikami z innych krajów i o planowanej kontynuacji projektu. Uczestnicy wymiany zachęcali także do tworzenia nowych projektów wymiany młodzieżowej oraz zaprosili na słodki poczęstunek.

Pragniemy zaprosić do zapoznania się z poniższym folderem prezentującym projekt i najciekawsze dawne gry i zabawy: