Oferta pracy: recepcjonista i kasjer

Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zatrudni na stanowiska Recepcjonista

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa recepcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną prace .
  • Umiejętność sprawnej pracy, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę  w wymiarze ½ etatu na czas określony.

Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zatrudni na stanowiska Kasjera

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kasy
  • Księgowanie raportów kasowych w programie QNT
  • Księgowanie płatności z projektów europejskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Biegła znajomość programu QNT.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę  w wymiarze ½ etatu na czas określony.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na adres eckiwroskosz@ohp.pl do dnia 29.05.2017r.