Spotkanie ewaluacyjne projektu „Dobra forma to norma”

EU flag-Erasmus+_vect_POSDnia 23 czerwca 2015r. w Internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie ewaluacyjne projektu „Dobra forma to norma”, realizowanego w terminie 1.04 – 30.06 2015r.  Na  spotkanie przybyli uczestnicy  wraz z zaproszonymi wychowankami OHP oraz wychowawcy Centrum.

Obraz 011...

Podczas spotkania uczestnicy opowiedzieli o możliwościach jakie daje program „Erasmus +”, w ramach którego sfinansowany był projekt, ale przede wszystkim podzielili się z wrażeniami z międzynarodowej wymiany młodzieży, która zrealizowana została w dniach 18-25 maja 2015r. w ramach projektu.

Obraz 017

Obraz 024...

Młodzież  opowiedziała o nawiązanych przyjaźniach z rówieśnikami z Litwy, Węgier i Belgii i o planowanej kontynuacji projektu. Uczestnicy wymiany zachęcali także do tworzenia nowych projektów wymiany młodzieżowej przez  wychowanków OHP. Grupa uczestnicząca w projekcie pokazała zebranym  zdjęcia zrobione podczas działań wymiany, rozdała kalendarze aktywnego użytkownika na nowy rok szkolny, w którym zawarła relacje z projektu oraz poradnik jak być w dobrej formie, czyli wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, które omawiane były podczas realizacji projektu.

bez tytułu

Zapraszamy do zapoznania się z treścią wersji elektronicznej kalendarza:

Kalendarz2015-2016