Zakończenie projektu „Wolontariat – dobry wybór”

Spotkaniem podsumowującym zakończono realizowany w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży projekt pod tytułem „Wolontariat – dobry wybór”. W spotkaniu, które odbyło się 30 października 2017 roku wzięli udział uczestnicy projektu, kadra wychowawcza, zaproszeni goście, od których młodzież poznawała tajniki wolontariatu podczas międzynarodowej wymiany młodzieży oraz Dyrektor Centrum.

Podczas spotkania młodzież podzieliła się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z realizowanego projektu, zaprezentowano także materiały opracowane i opublikowane podczas fazy ewaluacyjnej projektu: reportaż filmowy o wolontariacie i materiał filmowy o wymianie, a także folder projektowy zawierający artykuł prasowy o wolontariacie i galerię zdjęć z realizacji projektu.

Projekt „Wolontariat – dobry wybór” realizowany był od 28 sierpnia do 30 października 2017 roku, natomiast międzynarodowa wymiana młodzieży odbyła się w terminie 24-30.09.2017r. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami wytworzonymi podczas realizacji projektu:

Wersja elektroniczna folderu:

folder_wolontariat