W ECKiW OHP w Roskoszy trwa “Akcja Lato”

W pierwszej połowie sierpnia 2018 roku zorganizowano kolejne działania w ramach ,,Akcji Lato” dla podopiecznych ECKiW OHP w Roskoszy.

Młodzież wraz z wychowawcami uczciła rocznicę Powstania Warszawskiego. Udała się pod Ścianę straceń w Białej Podlaskiej, gdzie uczczono pamięć o zbrojnym zrywie z sprzed 74 lat. Zostały  złożone również  symboliczne kwiaty.

Następnie  uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału zajęciach rekreacyjnych w Laser Castel. Paintball laserowy przysporzył naszym uczestnikom wiele radości. Odbyły się dwie rozgrywki: wszyscy na wszystkich i konkurencje drużynowe. Młodzież długo dzieliła się  wrażeniami.

 

W słoneczny dzień wychowankowie spacerując po urokliwych uliczkach naszego miasta  wspominała miło spędzony czas. Zwiedzaliśmy najciekawsze zabytki naszego miasta  a na koniec udaliśmy  się  na smaczną pizze. Apetyt  dopisywał wszystkim.

Zajęcia w ramach ,,Akcji Lato” cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Na koniec wakacji zaplanowano wspólne ognisko w Roskoszy.

Renata Golczewska, Olga Dawidziuk