VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji

7 kwietnia 2017 r. w Parczewie odbyły się VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Parczewie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej, Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Parczewie, który użyczył Hali Sportowej.

Na początku wystąpił Wojewódzki Komendant Lubelskiej Komendy OHP dr Piotr Gawryszczak, następnie wicestarosta Adam Domański otworzył VII Parczewskie Targi Pracy I Edukacji. Wśród gości był przedstawiciel Powiatowej Rady Rynku pracy -Zdzisław Chmielarz, Radny Powiatu Janusz Zieliński, przedstawiciel Przedsiębiorstwa Robót Drogowo –Mostowych w Parczewie Stanisław Bartnicki. Odwiedzający mogli skorzystać z możliwości bezpośredniego spotkania z pracodawcami i pośrednikami pracy

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy z bogatą ofertą szkoleniowo- edukacyjną. Wśród odwiedzających nasze stoisko byli uczniowie gimnazjum, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, bezrobotni, poszukujący pracy i wszyscy, którzy odwiedzili parczewskie targi.