VII Międzyrzeckie Targi Edukacji i Pracy

26 października 2016 r. w  Międzyrzecu Podlaskim odbyły się VII Międzyrzeckie Targi Edukacji i Pracy organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej.

Podczas targów licznie przybyła młodzież wzięła udział w warsztatach szybkiego czytania  przeprowadzonych przez Elżbietę Buczyńską z Akademii Doskonalenia Umysłu „Super Mind” w Białej Podlaskiej oraz zajęciach pt: „Aktywność na rynku pracy” i „ Predyspozycje i preferencje zawodowe” przeprowadzonych przez  doradców zawodowych CEiPM OHP. Ponadto młodzież uczestniczyła w pokazie resuscytacji krążeniowo-oddechowej zorganizowanym przez Studium Medyczne w Białej Podlaskiej oraz  zwiedziła pracownię fryzjerską i elektroniczną. Dodatkowo młodzież była także informowana o możliwości uczestnictwa w projektach unijnych.

ECKiW OHP w Roskoszy zaprezentowało swoją szeroką ofertę szkoleniowo-edukacyjną dla młodzieży i przedstawiło zawody, w których mogą  kształcić  się  młodzi ludzie. Na stoisku ECKiW OHP można było także poczęstować się przekąskami przygotowanymi przez młodzież kształcącą się w zawodzie kucharz.

Targi były doskonałą okazją do bezpośredniego nawiązania kontaktów osób poszukujących pracy z pracodawcami.

dsc_0228