Szkolenie z obsługi bazy danych INTRANET w ramach ECAM

12 maja 2014 r. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyło się szkolenie z zakresu obsługi bazy danych INTRANET, funkcjonującej w ramach Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży. W szkoleniu uczestniczyło 16 osób, delegowanych z następujących jednostek: Lubelskiej i Podkarpackiej WK OHP, CEiPM w Białej Podlaskiej, Chełmie, Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu,Tarnobrzegu i Zamościu oraz ECKiW OHP w Roskoszy.

Uczestników szkolenia przywitał Zastępca Dyrektora ECKiW OHP w Roskoszy, Pan Marcin Kopciewicz, a zajęcia poprowadziła Pani Agnieszka Znosko   –  przedstawiciel konsorcjum firm  EXATEL S.A. i Outsourcing Partner Sp. z o.o.

DSC_7196
 
Szkolenie z obsługi bazy danych INTRANET składało się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej i  swoim zakresem tematycznym obejmowało min.: logowanie i wylogowywanie z systemu, pobieranie materiałów szkoleniowych, przesyłanie wiadomości do administratora przed i po zalogowaniu, podgląd i edycja informacji o sobie, przypomnienie hasła, dodanie nowego wątku, edycja i usunięcie własnej treści na forum dyskusyjnym, dodawanie treści w module Shoutbox, przeglądanie, wyszukiwanie rekordów, dodawanie, edycja i usuwanie danych w bazie informacyjnej, przeszukiwanie danych jednostek, tworzenie, edycja i usuwanie jednostek, przeszukiwanie bazy uczestników, odebranie i wysyłanie wiadomości za pomocą poczty systemowej, wyszukiwanie i podgląd wiadomości w zakładce Aktualności, dodawanie Aktualności ECAM, Aktualności SWK, Artykułów do publikacji, Wskaźników i Ogłoszeń, przegląd zakładki Jednostki i zakładki ECAM, przeglądanie, pobieranie, dodawanie i usuwanie dokumentów, dodawanie sondy, dodawanie nowego użytkownika i edycja jego danych i usuwanie konta.

DSC_7202

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia.