Sto lat Misiu!

25 listopada 2013 r. młodzież Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W ramach obchodów tego święta przez tydzień zbierała pluszowe zabawki i artykuły papiernicze dla dzieci ze świetlicy charytatywnej mieszczącej się przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na ul. Długiej  w Białej Podlaskiej.

Obraz 002''

Młodzież bardzo chętnie i z zapałem włączyła się do akcji zbierania pluszowych przyjaciół dla najmłodszych. Najwięcej upominków dla dzieci udało się zebrać uczennicy Dorocie Krukowskiej, która przekazała maskotki dzieciom.

Podarunki sprawiły wiele radości zarówno dzieciom jak i paniom pracującym w świetlicy.  Dzieci wraz z wychowawczyniami w ramach podziękowań zaśpiewała młodzieży jak i towarzyszącym im wychowawcom ECKIW OHP w Roskoszy radosne piosenki o pluszowym misiu.

Obraz 004

Młodzieży bardzo się wzruszyła okazaną przez dzieci wdzięcznością i zadeklarowała swoją pomoc w organizowaniu i prowadzeniu zajęć dla podopiecznych świetlicy.