Spotkanie wigilijne

17 grudnia 2015 r. w internacie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyło się spotkanie wigilijne.

_DSC2353

Zgromadzonych powitał zastępca dyrektora ECKiW OHP w Roskoszy Ryszard Zań, który życzył wszystkim zebranym zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz spokojnego i pomyślnego Nowego Roku.

_DSC2341

Andrzej Czapski dyrektor ECKiW OHP w swoich życzeniach nawiązał do wieczerzy wigilijnej, która jest echem starochrześcijańskiej tradycji oczekiwania narodzenia Jezusa Chrystusa i wspólnego spożywania posiłku będącego symbolem braterstwa i miłości między ludźmi. Życzył wszystkim, by naszym codziennym działaniom towarzyszyło dobro, miłość i umiejętność wybaczania.

_DSC2350

Po życzeniach wszyscy przełamali się opłatkiem i rozpoczęto degustację potraw wigilijnych przygotowanych przez wychowanków ECKiW OHP kształcących się w zawodzie kucharza pod nadzorem instruktorów praktycznej nauki zawodu.

_DSC2374

_DSC2394

W miłej, świątecznej atmosferze wręczono upominki uczestnikom zakończonego programu profilaktycznego „Agresji NIE” oraz symboliczne dyplomy młodzieży, która wzięła udział w konkursie plastycznym na „kartkę świąteczną”.

konkurs na plakat 2