Spotkanie ewaluacyjne projektu “Wy-grajmy z wirtualem”

Spotkanie ewaluacyjne, które odbyło się dnia 7 listopada 2016r. w Internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej, było ostatnim działaniem realizowanego w dniach 9.05-8.11.2016r. projektu “Wy-grajmy z wirtualem” programu Erasmus +. Na spotkanie przybyli uczestnicy projektu oraz zaproszeni wychowankowie OHP.

dsc_0230Uczestnicy grupy polskiej projektu podzielili się podczas spotkania swoimi wrażeniami z realizacji projektu, zaprezentowali opracowane badania, zachęcali rówieśników do wykazywania aktywności i  własnej inicjatywy oraz do brania udziału w podobnych przedsięwzięciach. Następnie odbył się pokaz filmu opracowanego w ramach realizacji projektu, zawierającego reportaże ze zrealizowanych działań oraz ciekawe pomysły na gry zespołowe i indywidualne z wykorzystaniem piłki.

dsc_0237Na zakończenie młodzież otrzymała certyfikaty uczestnictwa w projekcie Youthpass oraz rozdała uczestnikom spotkania filmy i foldery projektowe oraz zaprosiła na poczęstunek i do obejrzenia galerii zdjęć.

dsc_0226

dsc_0248

dsc_0262„Wy-grajmy z wirtualem” to tytuł projektu trójstronnej wymiany młodzieży z Polski, Francji i Litwy, w którym uczestniczyło 40 młodych osób i 6 liderów, w sumie 46 osób. Projekt realizowany był w terminie od 9.05 do 8.11.2016 r., natomiast wymiana młodzieży odbyła się w dniach 18-24.09.2016 r. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Głównym celem projektu było szukanie przyczyn niskiej aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, przezwyciężanie skłonności do nadmiernego korzystania ze screen mediów i Internetu, odkrywanie i promowanie ciekawych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z wykorzystaniem piłki oraz promowanie aktywności fizycznej i dobrostanu wśród dzieci i młodzieży.

okladka-wygrajmy-z-wirtualemZapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną naszej publikacji oraz obejrzenia filmu z realizacji projektu:

folder_pdf

bez-tytulu