Roz(s)koszne planszówkowanie

Już w najbliższą sobotę (23.IV) w godz. 12 do 18 w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbędzie się „Roz(s)koszne planszówkowanie”.

Jest to bez wątpienia propozycja twórczego spędzenia wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Będzie można zagrać w około sto różnych gier planszowych. Tych, którzy już grali nie trzeba namawiać, a tych, których edukacja skończyła się na „Chińczyku” i „Eurobiznesie” zachęcamy do poznania nowego, cudownego świata współczesnych gier planszowych. Obecnie głównymi odbiorcami nowoczesnych planszówek są dorośli. Przy zachowaniu prostoty zasad, gry zapewniają grającym spory wysiłek umysłowy oraz napięcie związane ze szlachetną rywalizacją.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny,  gry dostarcza sklep z grami planszowymi – rebel.pl. Na miejscu będzie można zjeść obiad (w atrakcyjnej cenie).

Nad całością czuwać będzie dr Piotr Zdunkiewicz – wykładowca Zakładu Pedagogiki PSW w Białej Podlaskiej, znany animator kultury i miłośnik gier planszowych.

Zapraszamy na profil naszej imprezy:

https://www.facebook.com/events/635133919985396/