Młodzież OHP na Targach Fryzjersko-Kosmetycznych

25 kwietnia 2010 r. młodzież ECKiW OHP kształcąca się w zawodzie fryzjer pod opieką wychowawczyni Marioli Mirońskiej oraz pedagog Edyty Trębickiej wzięła udział  w I Branżowych Targach Fryzjersko–Kosmetycznych. Tego typu targi są wspaniałą imprezą organizowaną co roku  w wielu miastach naszego kraju. W tym roku po raz pierwszy odbyły się one w Białej Podlaskiej.
 
 
Wystawcy targów zaprezentowali ofertę w zakresie kosmetyki, kosmetologii, fryzjerstwa a także nowości rynku kosmetycznego. Młodzież miała okazję zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów kosmetyków przeznaczonych do salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz  skorzystania z konsultacji kosmetycznych, wizażystów, stylistów i fryzjerów. Istniała również możliwość wypróbowania nowych kosmetyków i  dokonania zakupów po promocyjnych cenach.
 
Targom towarzyszyły również interesujące konkursy tematyczne: konkurs kreatywny „Moda ulicy – interpretacje”, stylizacji „Upięcia 2010”, stylizacji paznokci oraz wizażu „Oblicza wiosny”.
 
Dla naszej młodzieży kształcącej się w zawodzie fryzjer udział w tego typu imprezie był  możliwością spotkania się z najlepszymi fachowcami z branży fryzjerstwa z naszego regionu. Młodzież miała okazję zasięgnąć u nich porad, konsultacji i podpatrzeć nowe trendy.
 
 
Ponadto podczas imprezy odbyły się także pokazy, prezentacje i seminaria tematyczne. Ta formuła imprezy sprawiła, że była ona interesująca nie tylko dla profesjonalistów ale również dla naszych fryzjerek, które dopiero zaczynają zgłębiać tajniki fryzjerstwa.