Majówka w Roskoszy

 

W dniach 3-4 maja 2014 r.   Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zaprasza na piknik rodzinny MAJÓWKA W ROSKOSZY.

Piknik, o charakterze festynu promującego rodzinny i aktywny wypoczynek na łonie przyrody połączony będzie z galą disco polo. Wystąpią gwiazdy muzyki tanecznej oraz zespoły rockowe.

Oprócz koncertów przewidziano: zawody jeździeckie, pokazy starych samochodów, wystawa maszyn rolniczych oraz wiele atrakcji dla najmłodszych (przedszkole pod chmurką, wesołe miasteczko, konkursy, gry i zabawy pod nadzorem kadry OHP).

Podczas pikniku będą zbierane pieniądze do puszek na szczytny cel. Magda ma 26 lat, jest matką pięcioletniego Kubusia. W 2011 roku zdiagnozowano u niej złośliwego raka mózgu – glejaka. Przeszła dwie operacje, radioterapię i chemioterapię. Niestety, guz powrócił. Terapia lekowa przedłuża życie Magdy o kilka miesięcy, ale przyjdzie moment, w którym jej organizm nie będzie już mógł przyjąć leków. Ratunkiem jest droga terapia celowana (genowa) w Stanach Zjednoczonych, przynosząca wymierne rezultaty. Jej koszt to kilkaset tysięcy złotych. Przerasta to możliwości finansowe rodziny, która organizuje zbiórki na ten cel. W Roskoszy będziemy zbierać pieniądze właśnie dla Magdy. Część dochodu zostanie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdu najuboższych dzieci na wakacje. Zbiórkę przeprowadzą wychowankowie wraz z wychowawcami ECKiW OHP.

 

PROGRAM

sobota, 3 maja
13.00 – prezentacje taneczne (breakdance z Koroszczyna, Groove Dance Studio, Flesz, Mini Flesz)
14.00 – prezentacje ludowe (gmina Biała Podlaska)
16.00 – fitness (Nina Litwiniec)
16.30 – pokaz ratownictwa drogowego (straż pożarna i policja)
od 17.00 do północy koncerty:
Lider (disco polo)
Fenix-New (disco polo)
Fortex (disco polo)
GibnerFensoN (rock)
Little Breaver (rock)
Casandra (disco polo)
Oxide (disco polo)

niedziela, 4 maja
13.00 – blok muzyczny
14.00 – prezentacje taneczne (Boogie Town, Szkoła Tańca A. Dudziuk)
15.00 – zespół muzyczny Trio Dance
16.00 – Beat Boys (disco polo)
17.00 – parada motocykli
17.10 – WeArtist (Białoruś, rock)
17.50 – taniec (Szkoła Tańca A. Dudziuk)
18.00 – Vexel (disco polo)
18.50 – taniec (Szkoła Tańca A. Dudziuk)
od 19.00 do 22.30 koncerty:
4ever (disco polo)
Buenos Ares (disco polo)
Power Play (disco polo)
22.30 – wręczenie nagród
23.00 – Nick Sinckler (pop)

Wstęp bezpłatny. Dojazd możliwy specjalną linią autobusową Garden Service (bilet za 3,5 zł) lub własnym samochodem (parking kosztuje 10 zł) oraz taksówkami MPT Radio Taxi.