Kolejny rok szkolny za nami

Koniec roku szkolnego to dla wszystkich uczniów jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku.
W środę, 19 czerwca 2019 r. wychowankowie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP kształcący się w Branżowej Szkole I-go Stopnia im. K.K Baczyńskiego w Białej Podlaskiej oficjalnie zakończyli rok szkolny 2018/2019.

W szkole o godzinie 10 odbyła się uroczysta akademia podsumowująca miniony rok szkolny. Honorowymi gośćmi uroczystości byli: Pani Małgorzata Kiec Dyrektor Bialskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Pan Karol Sudewicz Dyrektor Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy.

Dyrektor szkoły Pan Henryk Zacharuk skierował do uczniów słowa uznania za całoroczną pracę, nauczycielom podziękował za wysiłek włożony w proces dydaktyczny młodzieży. Wszystkim zgromadzonym życzył udanych, bezpiecznych wakacji i miłego wypoczynku.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody książkowe dla najbardziej uzdolnionych uczniów za wysokie osiągnięcia w nauce, za stuprocentową frekwencję, za udział w licznych konkursach przedmiotowych.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego FORTE, dzięki któremu można było poczuć prawdziwie wakacyjny klimat. Kolejny rok szkolny już za nami.

Życzymy wszystkim wspaniałych, ciepłych i niezapomnianych wakacji oraz regeneracji sił na przyszły rok szkolny.

Renata Golczewska, Katarzyna Deneko