Kadra ECKiW OHP wspiera wychowanków w czasie pandemii

Obecna rzeczywistość i związane z nią wyzwania wynikające z wybuchu pandemii postawiła przed nami szereg wyzwań, z którymi nigdy wcześniej nie musieliśmy się mierzyć. Dla nas wszystkich jest to nowa sytuacja i każdego dnia szukamy rozwiązań pomocnych w jak najlepszym wykorzystaniu tego czasu.

Kadra Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy podejmuje kompleksowe działania polegające na przygotowaniu budynku Internatu przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego nr 5 w Białej Podlaskiej na powrót do tradycyjnej formy kształcenia. Ponadto zapewniamy konsultacje dotyczące kształcenia, możliwość rozmowy z psychologiem, pomoc przy przygotowaniu do egzaminów zawodowych, a także szeroki wachlarz wsparcia uczestników leżący w kompetencjach naszej instytucji.

Wychowawcy ECKiW OHP  utrzymują na bieżąco kontakt z uczestnikami realizując założenia zdalnego nauczania. Ponadto dostosowaliśmy procedury bezpieczeństwa obowiązujące w internacie do wymagań i obostrzeń wynikających ze stanu zagrożenia epidemiologicznego. Od 20 kwietnia 2020r. w godzinach 07:30-15:30 w Internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego nr 5, kadra pedagogiczna pełni dyżury dedykowane do uczestników naszego centrum. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszego wsparcia.

Dokładamy wszelkich starań do tego, by w momencie powrotu do tradycyjnej formy kształcenia i spotkań z naszymi uczestnikami wszyscy byli gotowi do nowych wyzwań. Okres izolacji, który spędziliśmy w odosobnieniu powinien być jedynie płaszczyzną do refleksji, aby doceniać czas, w którym możemy być razem i jak najlepiej go wykorzystywać.