Eliminacje do IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP

        10 marca 2014 r. w  Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyły się eliminacje do wewnętrznego etapu IX Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP.  Eliminacje miały celu wyłonienie najlepszego uczestnika naszego Centrum, który będzie reprezentował nas na ogólnopolskim konkursie w Tarnowie w dniach 27-30 marca.

20140314_114839

Do zmagań przystąpiło trzynastu  uczestników, którzy najpierw rozwiązywali test wiedzy informatycznej, po czym przystąpili do części praktycznej polegającej na zaprezentowaniu samodzielnie przygotowanej pracy tj. prezentacji oraz strony internetowej o dowolnej tematyce odpowiadającej zainteresowaniom. Zadanie to miało także sprawdzić poziom znajomości zastosowanego oprogramowania. Zmagania informatyczne zakończyły się zwycięstwem Grzegorza Gassy, który już po raz drugi będzie reprezentował nasze Centrum na szczeblu centralnym.

20140314_115032

Nad sprawnym przebiegiem eliminacji czuwała p. Elżbieta Harasim, informatyk z Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz wychowawczyni Mariola Mirońska