Młodzież ECKiW OHP na X Jubileuszowym Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP

Mateusz Zdunek – uczeń Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej reprezentował Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania  OHP w Roskoszy podczas X Jubileuszowego Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP, rozegranego w dniach 26-28 marca 2015 r. w Tarnowie. Jego autoprezentacja oraz wyniki testu z dziedziny informatyki nie przyniosły mu jednak sukcesu w postaci miejsca w czołówce.

Fot.1

Fot. 2

Pomimo to wyjazd okazał się doskonałą okazją do nawiązania koleżeńskich kontaktów z rówieśnikami z całej Polski. Organizatorzy jak co roku zapewnili uczestnikom i opiekunom wiele dodatkowych atrakcji takich jak: zwiedzanie Tarnowa z przewodnikiem, wyjście do muzeum, spektakl teatralny oraz zajęcia komputerowe w tworzeniu robotów z klocków lego.

Fot. 3

Uczestnicy mieli również okazję spróbować sił w paintballu laserowym i pojeździć gokartami. Wszyscy chętni mogli również wziąć udział w turniejach: strzeleckim, tenisa stołowego, bilardowym, szachowym oraz gry w darta, w którym Mateusz wywalczył III miejsce.

Fot. 4

Tekst i zdjęcia:

Mariola Mirońska