WIOSKA GINĄCYCH ZAWODÓW

Wpisy odnośnie Wioski Ginących Zawodów

IV Międzynarodowe Spotkanie Projektowe w ECKiW OHP w Roskoszy

W dniach 27.02 – 02.03.2019 roku w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyło się IV międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach realizowanego  wraz [...]Więcej »

Warsztaty ginących zawodów także dla najmłodszych

16 listopada 2016 r. instruktorzy praktycznej nauki zawodu Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP przeprowadzili warsztaty cukiernicze dla grupy sześciolatków z Przedszkola Niepublicznego im. Przyjaciół [...]Więcej »

Poznali wioskę ginących zawodów

28 września 2016 r. uczniowie klasy Ib Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej odwiedzili  wioskę ginących zawodów w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w [...]Więcej »

Pozytywnie zdali egzamin sprawdzający umiejętności w zawodach ginących

W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy pozytywnie zdanym egzaminem sprawdzającym umiejętności zawodowe zakończyło się szkolenie w zakresie nabywania umiejętności w zawodach ginących [...]Więcej »

Szkolenie w zakresie nabywania umiejętności w zawodach ginących w zawodzie piekarz-cukiernik

W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy trwa szkolenie w zakresie nabywania umiejętności w zawodach ginących w zawodzie piekarz-cukiernik realizowane przez Ochotnicze Hufce [...]Więcej »

Older Entries »