Wigilia w rodzinie OHP

Czas oczekiwania na narodziny Zbawiciela Jezusa Chrystusa uczciliśmy w rodzinie OHP w sposób tradycyjny, bardzo radosny, z życzliwością do siebie i troską o najmłodsze pokolenie.

W tym roku w sposób szczególny nasze myśli skierowaliśmy ku nowonarodzonym dzieciom naszych uczestniczek, zapraszając je na naszą wigilię, co zostało przyjęte z wielką radością.

Z godnością i wielkim szacunkiem przeżyliśmy czas wigilii. Jak mówi tradycja mówi na wzór Trzech Króli podczas wspólnego świętowania nie zabrakło prezentów. Nasze najmłodsze pociechy otrzymały zabawki ku ich szczerej, dziecięcej radości. Uczestnicy ECKiW OHP w Roskoszy obdarowali kadrę wychowawczą własnoręcznie przygotowanymi choinkami. Czas wigilii to piękny czas, pełen zadumy i wielkiej radości.  który spędziliśmy razem śpiewając kolędy, składając sobie życzenia łamiąc się opłatkiem oraz przy pięknie nakrytym stole kosztowaliśmy każdej z dwunastu wigilijnych potraw. Udzielająca się świąteczna atmosfera życzliwości, radości i nadziei zapadła w nasze serca, także  zanieśliśmy ją do naszych domów. Mamy nadzieję, że ten promyk radości zagości również w naszych rodzinach na Święta.

Życzymy Wesołych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.