Szukali pomysłu na siebie

„Znajdź pomysł na siebie” to tytuł multimedialno-artystycznego projektu ewangelizacyjno-motywacyjno-profilaktycznego zespołu Full Power Spirit, który odbył się 8 listopada 2016 r. w hali ZDZ w Białej Podlaskiej. Ponad stu uczestników Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP wzięło udział tym nietypowym wydarzeniu.

Półtoragodzinny „wykład” Dzyrooo – lidera zespołu, przerywany hip-hopowymi utworami traktował o współczesnych problemach młodzieży, codziennych wyborach i ich konsekwencjach, o tym gdzie warto szukać szacunku, miłości i akceptacji. Były to swoiste wskazówki nieco starszego kolegi jak postępować w życiu by osiągnąć szczęście, które skłaniały do głębszego zastanowienia się nad swoim życiem.

dsc_5777

Zespół Full Power Spirit (w wolnym tłumaczeniu „Pełna moc ducha”) założony został w Białej Podlaskiej w 2001 roku. W trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM (współczesna muzyka chrześcijańska). Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go raperzy: wspomniany wyżej Dzyrooo, Miras i Picia, toruński Dj Ike, wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer PRYK i saksofonista Tomek Busławski. W trakcie swojej działalności zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski. „Znajdź pomysł na życie” obejrzało już ponad 50 tysięcy młodych ludzi.