Młodzież z ECKiW na II Ogólnopolskim Tygodniu Kariery w Białej Podlaskiej

W dniu 18.10.2010 r., młodzież z Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy uczestniczyła w spotkaniach zorganizowanych przez pracowników Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej i Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Białej Podlaskiej, w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „W poszukiwaniu rozwiązań systemowych”. Cykl spotkań miał miejsce w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej.
 
 
Uczestnicy mieli okazję poznać zakres usług i propozycji z jakich mogą skorzystać w Centrum Edukacji i Pracy między innymi : nabywania umiejętności aktywnego planowania rozwoju zawodowego, przygotowania do wejścia na rynek pracy, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, analizę preferencji zawodowych, porady indywidualne, pomoc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, możliwość podjęcia pracy.
 
 
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony  młodzieży. Uczestnicy chętnie brali w nich udział, byli aktywni, zadawali pytania, dyskutowali, wypełniali kwestionariusze i ankiety dotyczące ich predyspozycji zawodowych.