Ferie w Roskoszy

   

Dobiegły końca ferie zimowe w województwie lubelskim. Tegoroczna oferta zajęć przygotowana przez kadrę ECKiW OHP w Roskoszy była bardzo atrakcyjna, ciekawa a zarazem różnorodna. Skierowana została zarówno do uczestników OHP jak i do młodzieży ze środowiska lokalnego. Przez nasze świetlice w Roskoszy i w internacie w Białej Podlaskiej przewinęło się wiele zainteresowanych.

  

Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. W ofercie nie zabrakło zajęć świetlicowych, komputerowych, sportowych, dostępna była również sala muzyczna oraz siłownia.
 
 
Zorganizowane zostały turnieje tenisa stołowego, turniej warcabowy, w darta, w  piłkarzyki. Osoby lubiące śpiew i dobrą zabawę spróbowały swoich sił w konkursie karaoke.
 
 
 
W ramach akcji zimowej został także przeprowadzony konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież ze środowiska lokalnego. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat Unii Europejskiej, aktywizacja młodzieży i nauka przez zabawę. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.
Podczas ferii wychowawcy OHP z własnej inicjatywy, wykonali prace porządkowe w internacie, polegające na odmalowaniu ścian w pokojach wychowanków oraz na korytarzach.