Eliminacje do IV Ogólnopolskich Manewrów Fortecznych OHP

8 maja 2012 r. młodzież Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy wzięła udział w eliminacjach do IV Ogólnopolskich Manewrów Fortecznych OHP, które odbędą się w Przemyślu w dniach 27.05- 01.06.2012 r.
 
 
Spośród siedemnastu uczestników biorących udział w eliminacjach wyłoniono czterech najlepszych zawodników mających reprezentować nasze Centrum.
 
 
Podczas zawodów uczestnicy rywalizowali o zdobycie jak najlepszego czasu w obieraniu ziemniaków, rozkładaniu namiotu, pakowaniu plecaka żołnierskiego, ubieraniu stroju żołnierskiego, sznurowaniu buta żołnierskiego, biegu w worku i toczeniu rafki rowerowej.
 
 
Podczas eliminacji młodzież świetnie się bawiła i przede wszystkim wzajemnie integrowała. Współzawodnictwo pozwoliło młodzieży poczuć emocje związane z rywalizacją sportową, a także wpłynęło na doskonalenie umiejętności technicznych.
 
 
Dzięki temu, że uczestnicy byli podzieleni na drużyny mogli uczyć się współpracy w grupie, obowiązkowości i systematyczności, która później przydaje się w dorosłym życiu w myśl zasady fair play.
 
 
Teraz pozostało nam tylko życzyć naszym zawodnikom zdobycia pierwszego miejsca na Manewrach Fortecznych w Przemyślu.