Certyfikaty dla beneficjentów projektu „Równi na rynku pracy – YEI”

5ab702adac7f758d2edc5ab1b31631aaBeneficjenci unijnego projektu „Równi na rynku pracy – YEI” z Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odebrali 21 grudnia certyfikaty i zaświadczenia.

zdj.2

W trakcie realizacji projektu młodzi ludzie mieli okazję uczestniczyć w indywidualnych i grupowych zajęciach z doradcą zawodowym, psychologiem i prawnikiem, kursie komputerowym, kursie prawa jazdy kat. B oraz języka angielskiego. Ponadto wszyscy uczestnicy mieli możliwość – poprzez udział w kursach zawodowych – zdobycia kwalifikacji w zawodach magazyniera, barmana-kelnera, spawacza, kosmetyczki-wizażystki, spawacza w osłonie CO2 lub pracownika wykańczania wnętrz. W trakcie ostatnich sześciu miesięcy młodzież brała udział w stażach zawodowych, które umożliwiły im praktyczne wykorzystanie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkoleń, a także zdobycie stałego zatrudnienia.

zdj. 1

Podczas spotkania podsumowującego uczestnicy odebrali z rąk dyrektora Centrum Andrzeja Czapskiego zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające udział w projekcie oraz uzyskanie nowych kwalifikacji.